Ponúkame Vám prepravu luxusnými autobusmi MAN TEMSA (53 miest), SCANIA (49 miest) a MAN (49 miest). Autobusy sú plne klimatizované s individuálnou klimatizáciou, osvetlením, ovládaním reproduktorov, determálne sklá, TV, DVD, WC, kuchynka, luxusné sklápacie sedadlá. Ďalej ponúkame tiež prepravu 5-miestnymi osobnými vozidlami.

Poďte s nami spoznávať krásy Slovenska i zahraničia, ako aj rôzne pútnicke miesta ako Medžugorie, Poľsko, Taliansko… Z domácich pútnických miest ponúkame:

  • Staré Hory
  • Turzovka
  • Dechtice
  • Levoča
  • Šaštín

a rôzne iné podľa požiadaviek zákazníkov.

Okrem pútnických miest Vás radi zavezieme do rôznych slovenských miest i prekrásnych našich veľhôr, či termálnych kúpalísk na letnú i zimnú dovolenku. Vozíme školské lyžiarske turnusy vo veľmi výhodných cenách, ako aj rôzne školské výlety. Školám dávame mimoriadne zľavy!

Fakturácia tuzemsko:

jazdné1,30 – 1,60 € / km  v závislosti od ceny PHM
stojné10 € / hodina
nocľažné v tuzemsku pre vodičov:Podľa zariadenia, ktoré bude k dispozícii v okolí
Ceny sú uvádzané bez DPH.

Fakturácia zahraničie:
Každú prepravu je vhodné prejednať individuálne, nakoľko jazdné za jeden kilometer a stojné ovplyvňuje rozsah využívania autobusu zákazníkom. Cenu prepravy je možné tiež dojednať ako „DOHODNUTÚ CENU“. Takto dohodnutá cena bude bez akýchkoľvek ďalších príplatkov fakturovaná pri dodržaní podmienok zjednanej prepravy.